Author: S***a
Date:
Review: Thank you so much shein
顏色: 524 棉花糖之夜
Price: NT$181
Original Price: NT$241
| Color | 522 Sunset Melt |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 12.66 cm |
| 長度 | 2.2 cm |
| 淨重 | 1.75 g |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb260407154696518170606 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7450718 people said the quality is very good!
Author: S***a
Date:
Review: Thank you so much shein
顏色: 524 棉花糖之夜
Author: S***a
Date:
Review: Thank you so much shein
顏色: 523 焦糖
Author: S***a
Date:
Review: Thank you so much shein
顏色: 111 high key
Author: 6***5
Date:
Review: dili sya bagay jud sa mga morena nga shade
顏色: 004 Dream Date
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.